مشهد 1400
اطلاعات و اخبار پروژه های عمرانی و اخبار اجتماعی و اقتصادی کلانشهر مشهد

 
تاريخ : چهارشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۱

هتل  رویایی مجلل درویش در استانه ی افتتاح


افتتاح بهترین هتل ایران در اردیبهشت امسال


 

پروژه ساخت هتل مجلل درویشی در سال هزار و سیصد هشتاد و شش و در مجاورت

بارگاه ملکوتی امام علی ابن موسی الرضا (ع) و با انگیزه ارائه خدماتی متفاوت و

شایسته برای میهمانان و زائران آن حضرت آغاز شد . اصلی ترین هدف احداث این هتل

ارائه با کیفیت ترین سطح خدمات هتلی منطبق بر بالاترین استاندارد های ملی و جهانی

برای میهمانان و مجاوران امام علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد . این هتل با درنظر

گرفتن شان و منزلت همجواری با آن امام همام و نیز سیل مشتاقان حریم قدس رضوی

، حرکت در جهت معیار های های هتلداری اسلامی توام با ارائه با کیفیت ترین خدمات

اقامتی و پذیرایی را خط مشی خود می داند ؛ از این حیث هتل مجلل درویشی تلاش

خود در ساخت ، تجهیز ، نوع امکانات و نیز نحوه ارائه خدمات را با آن هدف منطبق

ساخته است تا بتواند ضمن رعایت اصولی چون مشتری مداری میهمانانی وفادار را به

سرمایه های معنوی خود بیفزاید . هتل پنج ستاره ممتاز درویشی در حاشیه خیابان امام

رضا (ع) که اصلی ترین خیابان منتهی به حرم مطهر است قرار دارد. این هتل تنها به

فاصله حدود یک کیلومتر از آن مکان مقدس واقع است به طوری که می توان این فاصله

را در مدت زمان ده دقیقه به طور پیاده طی نمود . ساختمان هتل مجلل درویشی از بدو

شروع با طرح و پلان هتلی ساخته شده و با بیست و پنج طبقه ، مرتفع ترین مرکز اقامتی

و تنها هتل آتریوم شرق کشور می باشد . این هتل بالاترین استاندارد های کیفی سازه و

ساختمان را داراست ؛ به طوری که عنوان بنای برگزیده را در جشنواره بنای برتر و

در دو بخش سازه ، معماری و شهرسازی از آن خود کرده است . تنوع در نوع خدمات

قابل ارائه در هتل ، برنامه ریزی در بخش های مختلف ، انتخاب و گزینش مدیران جوان ،

خلاق و با تجربه و نیز آموزش تخصصی کارکنان قبل از آغاز و حین فعالیت به عنوان

سرمایه های انسانی مجموعه از ابتدا مورد توجه بانیان امر قرار گرفته است . توجه به

آسایش و آرامش میهمانان ، سهولت در دسترسی به امکانات مورد نیاز آنها ، تنوع در

انتخاب خدمات و فضا های اقامتی در هتل لوکس ، مدرن و مجلل درویشی مشهد برای

داشتن اقامتی بیادماندنی مد نظر قرارگرفته شده و محور تصمیم گیری های بیشماری در

این پروژه بوده و خواهد بود.

 

اتاق های دوبلکس ملل

اتاق دوبلکس چین :


براساس معماری کهن چین بسیار شیک و شاهانه اقامتی به سبک چینی را تجربه خواهید کرد.این اتاق در دو طبقه و درای 2 اتاق خواب با یک تخت دونفره و 2 عدد تخت یک نفره و فضای نشیمن و پذیرایی و میز نهار خوری ، کامپیوتر ، LCDبا امکان دسترسی به شبکه های ماهوارهای و دیگر امکانات منحصربفرد گذران لحظات شما را مجلل و متنوع خواهند کرد.

اتاق دوبلکس هند :

طراحی با شکوه و شاهانه برگرفته از معماری اصیل هندوستان زیبایی طاوس را ترسیم میکند.2 اتاق خواب جداگانه در طبقه فوقانی با یک تخت دونفره و 2 تخت یک نفره فضای نشیمن و پذیرایی و میز نهار خوری ، کامپیوتر ، LCDبا امکان دسترسی به شبکه های ماهوارهای و دیگر امکانات منحصر به فرد لحضات فراموش نشدنی و تکرار ناپذیر را فراهم خواهد نمود.


اتاق روم باستان :

از سوئیت های جذاب و دیدنی هتل با امکانات منحصر بفرد ،جکوزی و سونای اختصاصی،یک پیانوی شیک و با چشم انداز شیشه ای و پهنه دید گسترده بر شهر مشهد اقامتی منحصر بفرد و خاص را به ارمغان خواهد اورد. طراحی این سوئیت بر گرفته از معماری روم باستان با جلوه ای ویژه و منحصر بفرد تجربه ای متفاوت را ارائه خواهد کرد .

اتاق دوبلکس ایران باستان :

زندگی شاهانه به سبک پادشاهان هخامنشی تجربه ای جدید و متنوع خواهد بود ،فضایی باستانی و امکانات مدرن تضادی که رفاه و حس آسایش را برای شما فراهم خواهد کرد.2 اتاق خواب مجزا و فضای نشیمن و میز نهار خوری، 2 سرویس و حمام جدا گانه در طبقه فوقانی و همکف مکانی که لحظات یکتایی را رقم خواهد زد.

اتاق دوبلکس عرب :

براساس معماری عربی بسیار شیک و شاهانه اقامتی دلپذیر را تجربه خواهید کرد.این اتاق در دو طبقه و درای 2 اتاق خواب با یک تخت دونفره و 2 عدد تخت یک نفره و فضای نشیمن و پذیرایی و میز نهار خوری ، کامپیوتر ، LCDبا امکان دسترسی به شبکه های ماهوارهای و دیگر امکانات منحصربفرد گذران لحظات شما را مجلل و متنوع خواهند کرد.


اتاق دوبلکس مصر :

معماری برگرفته از نبوغ معماران مصر باستان ،شکوه و زیبایی این اتاق لحظاتی متنوع و مجلل را برای شما فراهم خواهد آورد،فضای هم کف این اتاق با فضای نشیمن و میز نهار خوری و سرویس و حمام مکان مناسبی جهت گذارن لحظات و فضای فوقانی این اتاق شامل 2 اتاق خواب مجزا و سرویس و حمام جهت استراحت و خواب تعبیه شده است .


اتاق دوبلکس ایران اسلامی :

فضایی متنوع و برگرفته از معماری اسلامی با رنگ های فیروزهای آرامش و راحتی را به ارمغان خواهد آورد .امکانات کامل ،اتاق خواب های مجزا،فضای نشیمن و میز نهار خوری و سرویس و حمام مجزاراحتی و اسایش را برا خانواده شما فراهم خواهد نمود
اتاق های فصل

اتاق بهار :

 

اتاقهای فصل بهار با طراحی برگرفته از فصل بهار و رنگ های شاد و زنده طراوت و شادابی این فصل را یاداور خواهد بود.این اتاقها با امکانات و فضاهای مختلف به اتاقهای استاندارد، اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دستبه بندی شده است ،خدمات متنوع و بسیار خوب پیش بینی شده در این اتاقها موجب تمایز و خاص شدن آن از مجموعه های دیگر خواهد بود.این اتاقها در طبقات 4+الی +7 برج اصلی قرار گرفته است.از جمله امکانات پیش بینی شده در این اتاقها می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

اتاق تابستان :

گرمی و سرسبزی و احساس دلنشین فصل تابستان را را می توانید با اقامت در اتاقهای تابستان لمس کرده و گذرای لحظاتی خاص و به یاد ماندنی باشید. طراحی خاص این اتاقها با رنگ های طبیعت آمیخته با گرمای خورشید که یاد آور سرسبزی و باروری میباشد با امکانات بی نظیر احساس آرامش را به شما ارائه خواهد کرد.این اتاقها در طبقات 8+ الی 11+ قرار گرفته که هر طبقه نمادی از فصول فصل تابستان است،ین اتاقها با توجه امکانات و فضای معماری آن و نوع کاربری به اتاقهای استاندارد،اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دسته بندی شده است.


اتاق پاییز :تلالو رنگ های طلایی احساس آرامش و دگرگونی را نمایان میکند،اتاقهای طبقات 12+ الی 14+ با معماری خاص و ترکیب رنگهای پائیزی فصل دیگر اتاقها را ارئه می دهد .،این اتاقها با توجه امکانات و فضای معماری آن و نوع کاربری به اتاقهای استاندارد،اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دستبه بندی شده است،امکانات و خدمات این اتاقها شامل موارد ذیل است.اتاق زمستان :

تاقهای با ترکیب بندی رنگ های زمستانی احساس پاکی و کمال را یاد آور خواهد بود ترکیبی از رنگهای خاکستری و سفید که مظهر پاکی و صداقت می باشد به این اتاقها جلوه خاصی بخشیده که هرکسی با اقامت در این اتاق ها تجربه احساس متفاوت را درک خواهد کرد. این اتاقها با توجه امکانات و فضای معماری آن و نوع کاربری به اتاقهای استاندارد،اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دستبه بندی شده است.

سالن های پذیرایی

سالن رستوران مجزا ،سالن صبحانه خوری،تالار با کاربری چند منظوره،کافی شاپ واقع در اسپا و فست فود واقع در فضای سبز با ارائه خدمات متنوع پذیرای میهمانان خواهد بود

رستوران مرجان :


 
 
غذاهایی آسیای در فضایی شیک و دلنشین در رستوران مرجان. به طوری که ماهی موجود در استخر سالن را صید میکنید و همان ماهی را سراشپز برای شما اماده میکند


رستوران کویر :
 
 

غذاهای سنتی از جای جای ایران با طعم های برگرفته از رسوم متنوع ایرانی


تالار شیشه ای :
سالن چند منظوره واقع در بالاترین طبقه برج با کاربری چند منظوره

مرکز خرید با باران مصنوعی :

 

وجود فضای تجاری با معماری تاریخی و با معماری دوره ی صفوی و ساختار سنتی و با سقفی که مانند اسمان ابری است و گاهی از ان باران می بارد و با هدف جذب برترین برندهای روز دنیا و بهترین سوغاتهای سراسر شهر مشهد با هدف ارائه خدمات مطلوب به زائرین و مسافران شهر مشهد از نقاط قوت این مجموعه می باشد.

برنامه ریزی های انجام شده در خصوص این بازار چشم اندازه خوبی را برای این فضای تجاری پیش رو خواهد نهاد. معماری منحصر به فرد این مجموعه و کیفت مطلوب اجناس ارائه شده و بستر تبلیغاتی عظیم در آینده ای نزدیک این بازار را در ضمره بازارهای شناخته شده مشهد برای اکثریت مردم قرار خواهد داد.


برای دیدن امکانات بی نظیر و بسیار جذاب این هتل که نظیر ان را در هیچ هتلی در ایران مشاهده نمیکنید می توانید به سایت این هتل مراجعه کنید.
www.darvishihotel.com


نگاهی به برخی از هتل های برتر ایران که هتل مجلل درویش مشهد  گوی سبقت را از انها ربود

هتل داریوش کیش

 
ادرس هتل:  www.dariushgrandhotel.com


هتل قصر طلایی مشهد   :ادرس هتل : 
www.ghasrtalaee.com

 
هتل هیلتون تهران :
 
 

هتل چمران شیراز :
 
 


ادرس هتل:http://www.chamranhotel.com/

هتل عباسی اصفهان ::
 
 

هتل پارس تبریز :
 
 


هتل آزادی خزر چالوس :
 
 

 
 


ارسال توسط مصطفی و وحید

اسلایدر